GAMEON GO28UHDIPS 28" 4K UHD, 144Hz, 1ms, HDMI 2.1 Gaming Monitor (Support PS5)
Immerse yourself in the world of gaming with the 28 GAMEON GO28UHDIPS Gaming Monitor. This high performance monitor features a 4K UHD resolution for incredibly detailed visuals that make every game feel incredibly lifelike. With a lightning fast refresh rate of 144Hz and a response time of just 1ms, it ensures smooth gameplay without any lag or delay. It also supports HDMI 2.1, making it compatible with the latest gaming consoles like the PS5. The monitor is designed with a sleek black frame that will look great in any gaming setup.
Key Features
  • Refresh Rate : 144Hz
  • Color : Black
  • Product Type : Gaming Monitor
  • Screen Size : 28"
  • Display Type : 4k
  • Screen Resolution : 3840 x 2160
Description
Key Features
  • Refresh Rate : 144Hz
  • Color : Black
  • Screen Size : 28"
  • Display Type : 4k
You may also like
Thumbnail 1
Pop! Marvel: Loki Season 2 - Victor Timely
-70%
Thumbnail 1
Pop Ride Deluxe! Marvel: Loki Season 2 - Don Personal Watercraft Salesman (Exc)
-70%
Pop! Marvel: Loki Season 2 - O.B
Pop Ride Super DLX! Star Wars: Anakin in Naboo Starfighter (Exc)
-70%
Pop! Marvel: Loki Season 2 - Mobius TVA Temporal Core Suit
Pop! Animation: Naruto - Obito Uchiha (Kid)
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Pop! Animation: One Piece - Sabo
-70%
Pop! Animation: One Piece - Dracule Mihawk (Exc)
Pop! Animation: Naruto - Rin Nohara
Pop! Animation: One Piece S3 - Usopp
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Game on 27" FHD, 165Hz, 1ms, Flat Gaming Monitor -GOV127FHD165IPS
-70%