Samsung Odyssey G5 G50D 32",QHD,1ms,IPS,180Hz,Flat Gaming Monitor - LS32DG502EMXUE
Flat gaming monitor built for fast play.
Shows sharp QHD image with smooth motion.
Key Features
  • Screen size 32 inch.
  • QHD resolution 2560 × 1440.
  • Refresh rate 180Hz.
  • Response time 1ms.
  • IPS panel for wide viewing angles.
  • Flat screen design.
Techniqal Specification
  • Brand Samsung.
  • Series Odyssey G5 G50D.
  • Model LS32DG502EMXUE.
  • Screen size 32 inch.
  • Resolution 2560 × 1440.
  • Panel type IPS.
  • Refresh rate 180Hz.
  • Response time 1ms.
  • Screen type flat.
User Experience
You see clear detail in fast games.
You get smooth motion with less blur.
You play for long hours with stable visuals.
What in The Box
  • Gaming monitor.
  • Stand.
  • Power cable.
  • User guide.
Product Information
Shipping & Returns
Description
Key Features
  • Screen size 32 inch.
  • QHD resolution 2560 × 1440.
  • Refresh rate 180Hz.
  • Flat screen design.
Techniqal Specification
  • Brand Samsung.
  • Series Odyssey G5 G50D.
  • Model LS32DG502EMXUE.
  • Screen size 32 inch.
  • Resolution 2560 × 1440.
  • Panel type IPS.
  • Refresh rate 180Hz.
  • Screen type flat.
User Experience
What in The Box
  • Gaming monitor.
  • Stand.
  • Power cable.
  • User guide.
-70%
Thumbnail 1
Pop Ride Deluxe! Marvel: Loki Season 2 - Don Personal Watercraft Salesman (Exc)
-70%
Pop! Marvel: Loki Season 2 - O.B
Pop Ride Super DLX! Star Wars: Anakin in Naboo Starfighter (Exc)
-70%
Pop! Marvel: Loki Season 2 - Mobius TVA Temporal Core Suit
Pop! Animation: Naruto - Obito Uchiha (Kid)
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Pop! Animation: One Piece - Sabo
-70%
Pop! Animation: One Piece S3 - Usopp
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Game on 27" FHD, 165Hz, 1ms, Flat Gaming Monitor -GOV127FHD165IPS
-70%