SAMSUNG Odyssey G8 32",4K,OLED, 240Hz,0.03ms,HDMI 2.1,Flat Gaming Monitor- LS32DG802SMXUE
Key Features
  • 32-inch flat OLED display
  • 4K resolution for sharp image quality
  • 240Hz refresh rate for smooth motion
  • 0.03 ms response time
  • HDMI 2.1 support for modern gaming devices
Technical Specs
  • Screen size: 32 inches
  • Panel type: OLED
  • Resolution: 4K
  • Refresh rate: 240 Hz
  • Response time: 0.03 ms
  • HDMI: HDMI 2.1
  • Model code: LS32DG802SMXUE
Key Features
  • 32-inch flat OLED display
  • 0.03 ms response time
Technical Specs
  • Screen size: 32 inches
  • Panel type: OLED
  • Resolution: 4K
  • Refresh rate: 240 Hz
  • Response time: 0.03 ms
  • HDMI: HDMI 2.1
  • Model code: LS32DG802SMXUE
-70%
Thumbnail 1
Pop Ride Deluxe! Marvel: Loki Season 2 - Don Personal Watercraft Salesman (Exc)
-70%
Pop! Marvel: Loki Season 2 - O.B
Pop Ride Super DLX! Star Wars: Anakin in Naboo Starfighter (Exc)
-70%
Pop! Marvel: Loki Season 2 - Mobius TVA Temporal Core Suit
Pop! Animation: Naruto - Obito Uchiha (Kid)
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Pop! Animation: One Piece - Sabo
-70%
Pop! Animation: One Piece S3 - Usopp
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Game on 27" FHD, 165Hz, 1ms, Flat Gaming Monitor -GOV127FHD165IPS
-70%